Nowoczesne instalacje elektryczne

Nowoczesne instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym? Zazwyczaj decydujemy się na nie wtedy, kiedy czeka nas budowa lub przebudowa domu lub mieszkania. To czas nie tylko wyboru właściwych mebli, dodatków czy kolorów ścian, ale również zastanowienia się nad właściwym rozmieszczeniem instalacji i ich jakością. Właściwa instalacja elektryczna w domku jednorodzinnym czy apartamencie to bezpieczeństwo dla naszych bliskich i sprzętów oraz większy komfort korzystania z elektryczności w naszych czterech kątach.

Nowoczesne instalacje elektryczne – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach intensywnego rozwoju techniki standardowe instalacje odchodzą powoli do lamusa. Rosną nasze oczekiwania wobec każdego elementu naszego życia, a prąd to przecież absolutna podstawa w naszych domach. Nowoczesne instalacje mogą być bardziej oszczędne, indywidualne, często też dużo bardziej estetyczne, niż standardowe. Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania.

Czas na wejście w nową erę

Instalacja elektryczna domu jednorodzinnego nie musi być tylko siecią kabli, które podprowadzone do kontaktów i oświetlenia, zapewniają nam stałe dostawy prądu. Nowoczesne domy to nie tylko instalacje elektryczne, ale cały system automatyki domowej – nowoczesna technologia z zaprogramowanymi funkcjami, które przenoszą nasze życie na wyższy poziom. Do realizacji tego planu niezbędne są prawidłowo rozmieszczone i zabezpieczone instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym oraz specjalne elementy sterujące, sensory, które komunikują się z pozostałymi elementami domu. Co ważne, instalacje takie nie muszą być wykonywane od razu, np. ze względów finansowych. Nie muszą też obejmować całego domu. Ważne jest natomiast wcześniejsze przewidzenie swoich wymagań, aby możliwe było rozłożenie elektryczności w taki sposób, aby były one odpowiednie dostosowane do późniejszych realizacji.

Jakie są korzyści posiadania nowoczesnej instalacji elektrycznej? – Ograniczenie zużycia energii oświetleniowej (automatyzacja natężenia światła) – Ograniczenie zużycia prądu, dzięki automatycznemu włączaniu i wyłączeniu odbiorników, m.in. grzejników (np. w pomieszczeniach rzadko używanych) – Indywidualne dostosowanie stref grzewczych w domu, w zależności od potrzeb mieszkańców (inna temperatura w sypialni, łazience, salonie czy garażu) – Automatycznie zamykane okna, wyłączanie instalacji jedynie w części pomieszczeń itd.

Nowoczesny dom? Wybierz Eljot Kraków!

Instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym to nasza specjalność. Mamy niezbędne doświadczenie, aby wykonać dla Państwa nowoczesne instalacje elektryczne, które nie tylko będą zgodne z aktualnymi przepisami i bezpieczne, ale i spełnią marzenie o komfortowym domu. Nasi fachowcy to elektrycy z długim stażem pracy i niezbędnymi certyfikatami i pozwoleniami – to gwarancja sukcesu Twojego projektu i oszczędności w późniejszych latach. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Menu