Naprawa instalacji elektrycznej

Naprawa instalacji elektrycznej to jedne z najczęstszych wezwań od klientów w naszej firmie. W naszych domach i mieszkaniach coraz częściej dochodzi do przeciążenia lub zwarcia instalacji, co skutkuje przerwą w dostawach prądu – sieć chroni w ten sposób nasz dom przed pożarem. Jeśli podobne zdarzenia przydarzają Ci się regularnie, to najwyższy czas sprawdzić, co się dzieje z elektrycznością w Twoim domu!

Najczęściej pojawiające się przyczyny

Przeciążenia instalacji elektrycznej mają zazwyczaj trzy przyczyny – albo instalacja jest źle zaprojektowana lub uległa uszkodzeniu (np. ze starości) albo podłączyłeś do jednego obwodu zbyt wiele urządzeń. Naprawa instalacji elektrycznej nie we wszystkich przypadkach jest konieczna – a czasami odwrotnie – jest to zbyt mała pomoc w porównaniu do potrzeb, gdy np. cała sieć jest przestarzała i należy ją wymienić. Obiektywnej oceny powinien dokonać specjalista.

Naprawa instalacji elektrycznej – jakie są koszty?

Częste epizody zwarć to pierwszy sygnał, że należy zakończyć samodzielne próby naprawy i wezwać specjalistę elektryka, który znajdzie przyczynę takiego stanu rzeczy. W innym przypadku możemy sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc – uszkodzić sprzęty (często o znacznej wartości) oraz narazić swoje zdrowie i życie. Cennik poszczególnych usług zależy od regionu i problemu, dlatego zazwyczaj podlega szczegółowej analizie.

Usterka? Powierz to zadanie specjalistom!

Naprawa instalacji elektrycznej to pierwszy krok, do zakończenia problemów ze zwarciami i przerwą w dostawie prądu w Twoim domu. Zaufaj ekspertom, którzy dokonają dokładnej ekspertyzy Twojego problemu z elektrycznością i rozwiążą problem w jak najlepszy sposób – szybko i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W Eljot od lat dokonujemy tych drobnych i tych większych napraw w domach klientów – możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo lub przez formularz zapytania, znajdujący się na naszej stronie internetowej. Nasze biuro obsługi klienta czeka na Państwa zapytania i chętnie udzieli pomocy w sprawach naprawy i konserwacji instalacji elektrycznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki najlepszy możliwy sposób powinieneś dbać o konserwację instalacji elektrycznej w swoim domu, sprawdź nasz artykuł.

Menu