Usługi elektryczne to bardzo często niezbędna pomoc w naszych domach. Dzieje się tak dlatego, że instalacja elektryczna w mieszkaniu często ulega awariom, które dla naszego bezpieczeństwa należy jak najszybciej naprawić. Do tego potrzebny jest elektryk, który posiada niezbędne certyfikaty i doświadczenie, pozwalające wykonać mu powierzone zadanie w szybki i właściwy sposób.

Która instalacja elektryczna w mieszkaniu wymaga częstych napraw i renowacji? - Naprawy domofonów i systemów alarmowych - Naprawy, montaże urządzeń elektrycznych ( szczególnie instalacja elektryczna w kuchni) - Montaż i naprawa usterek oświetleniowych ( np. lamp) - Naprawa gniazdek elektrycznych - Serwis instalacji odgromowej - Pozostałe instalacje elektryczne w mieszkaniu (np. w łazience!)

Eljot Kraków od wielu lat świadczy usługi elektryczne, dbając o instalacje elektryczne w mieszkaniu swoich klientów. Zostaw sobie nasz numer w widocznym miejscu i kontaktuj się w razie nieprawidłowości - nasz doświadczony zespół chętnie naprawi uszkodzone instalacje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.

Atuty wyboru naszej firmy to przede wszystkim wykształcenie i doświadczenie naszych pracowników, solidność i dobra cena, która sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Dołącz do tego nich i sprawdź, dlaczego warto nas wybrać!

Nasze usługi elektryczne obejmują: - Instalacje elektryczne w mieszkaniu (montaż) - Modernizacja już istniejących instalacji - Montaż instalacji alarmowych - Usuwanie awarii - Projektowanie instalacji elektrycznych - Pomiary elektryczne - Odbiory elektryczne - Sporządzanie kosztorysów

Mieszkasz w Krakowie? Szukasz dobrego i rzetelnego elektryka? Eljot Kraków to grupa elektryków, którzy od lat wykonują usługi elektryczne w krakowskich domach. Znamy się na swoim fachu jak nikt! Skontaktuj się z nami!

10

Lat doświadczenia

32

Posiadane maszyny

150

Zadowolonych klientów

8000

Kilometrów położonych kabli

Wdrożone przez: Epic Agency