System sygnalizacji pożaru SSP

System sygnalizacji pożaru jest podstawowym elementem instalacji zapewniających bezpieczeństwo budynku. Choć nie zapobiegnie pożarowi, może uratować życie ludzi i mienie znajdujące się w budynku.
Głównym zadaniem systemu sygnalizacji pożaru jest:
● wczesne wykrycie pożaru,
● zawiadomienie właściwych osób i służb odpowiadających za bezpieczeństwo ludzi i budynku,
● wskazanie miejsca powstania zagrożenia,
● zminimalizowanie możliwych skutków pożaru.

W ELJOT wiemy, że w przypadku systemu sygnalizacji pożaru jego niezawodność jest warunkiem koniecznym, dlatego oferujemy ci usługę montażu SSP, którą wykonują nasi najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.
Nie tylko przygotują oni dedykowany projekt instalacji SSP, ale także wybiorą dla ciebie najlepszej jakości certyfikowany sprzęt, czyli centrale i czujki oraz intuicyjną aplikację do ich obsługi. Wszystko po to, aby zapewnić tobie i twoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa.
Dodatkowo oferujemy serwis i konserwację zamontowanego przez nas systemu SSP, a także modernizację i rozbudowę istniejącego systemu.

Pamiętaj! Sprawny i dostosowany do najnowszych norm system sygnalizacji pożaru nie tylko może uratować życie, ale także jest wymagany w coraz większej ilości budynków.

Potrzebujesz najlepszych specjalistów od montażu systemu sygnalizacji pożaru SSP w budynku? Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia! Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy ci najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń do nas
Zapytaj o ofertę
Menu