1. Strona główna
  2. |
  3. Remonty instalacji elektrycznych

Remonty instalacji elektrycznych

Niesprawna instalacja elektryczna może być przyczyną zwarć, awarii, porażenia prądem, a w najgorszym przypadku pożaru, który zagraża naszemu życiu i zdrowiu, a także naszemu mieniu. Choć dobrze położona instalacja elektryczna powinna gwarantować trwałość i sprawność działania przez wiele lat to jednak na skutek zużycia lub przeciążenia może ulec uszkodzeniu, które wymaga remontu, a nawet całkowitej wymiany. W ELJOT na co dzień dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów i przeprowadzamy niezbędne remonty instalacji elektrycznych.
Remont instalacji elektrycznej przeprowadzony we właściwym momencie pozwoli na przedłużenie jej sprawności, ale przede wszystkim uniknięcie całkowitej wymiany, która może być kosztowna. Najczęściej remont instalacji elektrycznej to dostosowanie instalacji do stale powiększającej się liczby urządzeń elektrycznych, tak aby nie powstawały niebezpieczne przeciążenia.

Jeśli w twojej instalacji elektrycznej zwiększyła się częstotliwość wybijania bezpieczników, nastąpiło zwarcie, poraził cię prąd, a z gniazdka idą iskry, niezwłocznie zadzwoń do nas, a my pomożemy ci sprawnie rozwiązać twój problem.

Menu