1. Strona główna
  2. |
  3. Rejestracja czasu pracy RCP

Rejestracja czasu pracy RCP

Niezależnie od tego, czy w swojej firmie preferujesz system pracy od dziewiątej do piątej, czy nienormowany czas pracy, jako przedsiębiorca masz obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy. Na szczęście, istnieje wiele systemów, które oferują gotowe rozwiązania, a co więcej możesz je swobodnie dopasować do swoich potrzeb. Dzięki temu nie tylko sprawdzisz rzeczywisty czas pracy każdego pracownika, ale także w szybki sposób przygotujesz przejrzysty raport, zgodny z wymogami Państwowej Inspekcji Pracy.
W ELJOT oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm, dlatego proponujemy ci montaż wybranego systemu rejestracji czasu pracy RCP.
Pracujemy na systemach najlepszych marek, takich jak: GENERIX.

Nasi specjaliści przygotują dla ciebie dedykowaną propozycję, zamontują wybrane urządzenia oraz niezbędne oprogramowanie do zarządzania systemem RCP, a także zadbają o ich regularną konserwację i serwis.

Pamiętaj! Czas to pieniądz — dlatego już dziś skorzystaj z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku i zautomatyzuj rejestrację czasu pracy w swojej firmie.

Zastanawiasz się, czy to rozwiązanie jest dla ciebie? Skontaktuj się z nami już dziś, a my odpowiemy na twoje pytania i przedstawimy ci najlepsze rozwiązanie.

Menu