Pomiary elektryczne Cennik

Pomiary elektryczne to nie tylko obowiązek. To gwarancja, że nasza instalacja elektryczna jest w 100% bezpieczna i niezawodna, a awarie nie będą zagrażać bezpieczeństwu - zarówno naszemu własnemu, jak i nierzadko kosztownych sprzętów, z jakich korzystamy w domu lub w firmie. Wszystkie instalacja elektryczne powinny być regularne poddawane pomiarom i oględzinom, aby mieć pewność, że wszystko działa jak należy. W Eljot Kraków od lat wykonujemy pomiary elektryczne. Cena jest uzależniona od wielu czynników - sprawdź naszą ofertę.

Pomiary - dlaczego to konieczne?

Obowiązek wykonywania pomiarów elektryki regulowana jest w ustawie o prawie budowlanym. Pomiary elektryczności należy wykonywać nie rzadziej, niż raz na 5 lat. Więcej o tym obowiązku poczytasz tutaj. Ich celem jest sprawdzenie stanu technicznego i bezpieczeństwa położonych instalacji. Po wykonaniu pomiarów specjaliści dostarczają specjalnie sporządzone protokoły, które należy przedstawić w razie kontroli, aby udowodnić spełnienie tego obowiązku.

Pomiary elektryczne - jakie są normy?

Po wstępnych oględzinach elektryczności, następuje szereg koniecznych pomiarów - skuteczności ochrony przewodów przed spięciem lub zwarciem, ocena skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji izolacji oraz badanie wyłączników różnico-prądowych. To podstawowe zabiegi, które wykonują nasi elektrycy w Twoim domu lub biurze.

Ryzyko awarii a pomiary elektryczne

Często zachodzą sytuacje, w których pomiary elektryczne należy wykonać częściej, niż raz na 5 lat. Mówimy tu przede wszystkim o awariach budynku, wywołanych czynnikami takimi jak burze, powodzie i inne katastrofy naturalne. Warto pamiętać, że brak posiadania aktualnych zaświadczeń o stanie instalacji w budynku, zazwyczaj związany jest z brakiem wypłacania ubezpiecznie w przypadku takich sytuacji. Więcej o pogotowiu elektrycznym oraz o awariach, przeczytacie tutaj i tutaj. Pomiary elektryczne cennik - jakie usługi wykonujemy? Cennik pomiarów elektrycznych to coś, czego szukasz? Sprawdź naszą ofertę! Nasi specjaliści zajmują się pomiarami od wielu lat - działamy na terenie całego Krakowa i okolic. Ceny pomiarów elektrycznych zależą od wielu czynników. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać właściwą cenę.

Pomiar uziemienia

Uziemienie ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo podczas użytkowania elektryczności. Ma wiele funkcji - zabezpiecza przed porażeniem prądem, służy odprowadzaniu ładunków elektrycznych, pełni rolę ochrony odgromowej. Badanie rezystancji uziemienia sprawdza czy urządzenie spełnia to zadanie w satysfakcjonujący sposób. Konieczność badania rezystywności gruntu i uziemienia występuje od samego początku - na etapie projektowania i wykonywania instalacji elektrycznej.

Pomiar skuteczności zerowania

W instalacjach elektrycznych zerowanie to jeden z środków ochrony przeciwporażeniowej. W przypadku awarii, takich jak. np. uszkodzenie izolacji, zerowanie umożliwia samoczynne odłączanie zasilania. Pomiar skuteczności zerowania to jeden z koniecznych pomiarów, sprawdzających stan instalacji elektrycznej, który należy wykonywać co najmniej raz na 5 lat.

Inne pomiary

Wykonujemy również pomiar ciągłości przewodów elektrycznych oraz inne pomiary ochronne - wszystkie wchodzą w skład niezbędnych kontroli, które musimy przeprowadzać regularnie, aby zadbać o właściwe bezpieczeństwo dystrybucji elektrycznością w miejscu zamieszkania lub siedziby firmy. Pomiary elektryczne - dla kogo? Pomiary elektryczne wykonujemy w Krakowie i okolicach, w budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, siedzibach służby zdrowia, w halach produkcyjnych, domach prywatnych, na placach budowy i we wszystkich obiektach, które tego wymagają.

Zapraszamy do kontaktu!

Pomiary elektryczne Kraków to coś czego szukasz? Skontaktuj się z naszym biurem! Nasi specjaliści chętnie dokonają ekspertyzy w Twoim domu lub firmie. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, a po przeprowadzaniu pomiarów wystawiamy protokół, który należy wykazać na wypadek kontroli. Czekamy na Twoją wiadomość!

10

Lat doświadczenia

32

Posiadane maszyny

150

Zadowolonych klientów

8000

Kilometrów położonych kabli

Wdrożone przez: Epic Agency