1. Strona główna
  2. |
  3. Pogotowie energetyczne

Pogotowie energetyczne

Sprawnie działający biznes wymaga sprawnie działającej infrastruktury elektroenergetycznej. Doskonale to rozumiemy nie tylko jako fachowcy w swojej branży, ale także jako przedsiębiorcy. Awaria instalacji elektrycznej czy linii wysokiego napięcia, a w konsekwencji brak prądu na hali przemysłowej czy w magazynie to ogromne straty dla przedsiębiorstwa, na które nie możesz sobie pozwolić.
Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu instalacji elektrycznej czy linii wysokiego/średniego napięcia nie wahaj się i skorzystaj ze wsparcia pogotowia energetycznego. Zadzwoń, a my przyjedziemy najszybciej, jak to możliwe i naprawimy powstałą awarię linii średniego i wysokiego napięcia, transformatora czy instalacji elektrycznej.
Pamiętaj! Awaria prądu to nie tylko uciążliwy problem, który może skutecznie zatrzymać pracę w twoim przedsiębiorstwie, ale także niebezpieczeństwo dla ciebie i twoich pracowników.
Nie ryzykuj! Zadzwoń i skorzystaj z pomocy fachowców z pogotowia energetycznego ELJOT.

Jesteśmy firmą z Krakowa, która od ponad 10 lat dba o komfort i bezpieczeństwo przedsiębiorców z Małopolski i Śląska. Nasz wykwalifikowany zespół sprawnie i szybko usunie przyczynę awarii.

Wezwij pogotowie energetyczne, jeśli:

  • nastąpiła awaria prądu w twoim przedsiębiorstwie
  • zauważysz uszkodzenie linii energetycznej wysokiego/średniego napięcia
  • zauważysz uszkodzone lub otwarte drzwi do urządzeń elektrycznych.

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy elektryka? Skontaktuj się z nami, a my szybko rozwiążemy twój problem.

Menu