1. Strona główna
  2. |
  3. Kontrola dostępu KD

Kontrola dostępu KD

Jeśli chcesz usprawnić pracę ochrony i systemu monitoringu w swojej firmie proponujemy ci montaż instalacji kontroli dostępu (KD). Jej zadaniem jest nie tylko ograniczenie osobom nieupoważnionym wejścia na teren budynku, a nawet do wybranego pomieszczenia, ale także kontrola, jak długo dana osoba przebywa w konkretnej sali. Dzięki temu zyskujesz pewność, że na terenie twojej firmy przebywają wyłącznie osoby do tego uprawnione, a także, że nie będą się one poruszać po firmie w sposób niekontrolowany. Innymi słowy, że wejdą do pomieszczenia, w którym nie powinny przebywać. Dzięki temu system kontroli dostępu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, ale także dla inwestorów czy zarządców budynków, w których mieści się siedziba wielu firm.

Przygotujemy dla ciebie dedykowany projekt, w którym przedstawimy wybrane punkty kontroli dostępu, a po jego akceptacji przystąpimy do realizacji. Oferujemy również serwis i konserwację wybranego systemu, a także modernizację już istniejących rozwiązań.

Poszukujesz dobrego systemu kontroli dostępu? Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy ci najlepsze rozwiązanie. W ELJOT czekają na ciebie doświadczeni fachowcy, którzy zawsze służą dobrą radą.

Menu