1. Strona główna
  2. |
  3. Instalacje przyzywowe

Instalacje przyzywowe

Instalacje przyzywowe to system wyświetlaczy, włączników, lampek i głośników, które mają za zadanie przekazać konkretną informację oraz wezwać pomoc. Takie instalacje, w wybranej konfiguracji powinny się znaleźć nie tylko w szpitalach, gdzie pacjenci mogą wezwać za ich pomocą lekarza, ale także w każdym miejscu, w którym istnieje prawdopodobieństwo, że w przypadku zagrożenia nie będziemy mieć możliwości wezwania pomocy. Naszą ofertę montażu instalacji przyzywowych kierujemy nie tylko do szpitali znajdujących się na terenie województw małopolskiego i śląskiego, ale także do hoteli, firm i instytucji publicznych, w których zachodzi określona przepisami potrzeba zadbania o bezpieczeństwo osób przebywających w budynku. Na szczególną uwagę zasługują tutaj osoby niepełnosprawne, które powinny mieć możliwość zasygnalizowania potrzeby pomoc, na przykład przebywając w toalecie, ale także każda osoba przebywająca w pokoju hotelowym.
W ELJOT oferujemy ci dedykowany projekt i montaż wybranej instalacji przyzywowej, która może składać się z jednego typu urządzeń lub z wielu kompatybilnych elementów.
Oferujemy również serwis i konserwację zamontowanej instalacji, a także modernizację już istniejących rozwiązań.

Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań i doświadczonych fachowców, którzy sprawnie i bezpiecznie zamontują instalację przyzywową? Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy ci najlepsze rozwiązanie.

Menu