1. Strona główna
  2. |
  3. Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO

Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO

Jednym z elementów systemu ochrony budynku jest dźwiękowy system ostrzegawczy DSO. Jest on ściśle zintegrowany z systemem sygnalizacji pożaru SSP, a jednocześnie stanowi alternatywę dla klasycznego alarmu, który sygnalizuje niebezpieczeństwo za pomocą syren. W przypadku dźwiękowego systemu ostrzegawczego, w momencie zagrożenia słychać wyraźny komunikat słowny, który dociera do odbiorcy za pomocą głośników. Komunikat jest nagrywany wcześniej i dostosowany do zaistniałej sytuacji. Może zatem poinformować o konieczności pozostania na miejscu lub o ewakuacji i przypominać jak powinna się ona odbywać, a także o tak ważnej w stresowych sytuacjach potrzebie zachowania spokoju. Dzięki DSO komunikat płynący z głośników jest jasny i wyraźny, co pozytywnie wpływa na osoby znajdujące się w sytuacji zagrożenia i pozwala sprawniej przeprowadzić wymagane działania.
Wyjące syreny alarmowe nie są rozwiązaniem dla ciebie? Proponujemy ci montaż dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO. Przedstawimy ci projekt, zaproponujemy najlepszy sprzęt, szybko, sprawnie i bezpiecznie zamontujemy DSO w twojej firmie, a także będziemy dbać o jego regularny serwis i konserwację, aby zawsze był niezawodny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy ci najlepsze rozwiązanie. W ELJOT czekają na ciebie doświadczeni fachowcy, którzy zawsze służą dobrą radą.

Menu