Badania instalacji elektrycznych

Badania instalacji elektrycznych to niezbędne czynności, które należy wykonywać regularnie. Z Prawa Budowlanego wynika, że minimum raz na 5 lat właściciel obiektu budowlanego jest zobowiązany do kontroli stanu swojej nieruchomości. Przepisy ustawy dotyczą również budownictwa letniskowego i zagrodowego. Instalacje elektryczne w budownictwie często ulegają awariom, dlatego regularne kontrole są niezbędnymi działaniami, mającymi na uwadze bezpieczeństwo zarówno samego budynku, jak i jego mieszkańców.

Instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych

Elektryka w naszych domach może ulegać awariom lub po prostu się zestarzeć i przez to grozić wszystkim mieszkańcom domu. Konieczne są nie tylko modernizacje i bieżące naprawy, ale i regularne kontrole, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim domownikom. Uszkodzone instalacje mogą być poważnym zagrożeniem! Nie można ignorować takich sytuacji. Warto powierzyć to zadanie specjaliście.

Instalacje elektryczne w budownictwie

Regularne badania instalacji elektrycznych to obowiązek, nie tylko mieszkańców i zarządców domów prywatnych i budynków mieszkalnych, ale również właścicieli przemysłu i firm. Instalacje elektryczne w budownictwie również mogą ulec awariom. Regularne wykonywanie okresowych badań i pomiarów eksploatacyjnych urządzeń i instalacji zapewni bezpieczeństwo budynkowi i pracownikom. To obowiązek każdego przedsiębiorcy.

Dlaczego Eljot Kraków?

Instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych to praca dla najlepszych specjalistów w branży. W naszej firmie zatrudniamy jedynie najwybitniejszych fachowców – z odpowiednim wykształceniem i aktualnymi pozwoleniami. Tylko doświadczony elektryk jest w stanie wykonać takie zadanie w 100% bezpiecznie i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Powierz bezpieczeństwo swoich bliskich specjalistom.

Jak często muszę wykonywać kontrolę instalacji?

Prawo budowlane nakłada obowiązek wykonywania okresowych badań conajmniej raz na 5 lat. Jeśli jednak Twoja instalacja nie działa prawidłowo (częsty problem ze zwarciami itd.) lub wydarzył się jakiś wypadek (np. zerwanie instalacji), najlepiej wykonać takie badanie częściej, aby wykluczyć pojawienie się problemów z elektrycznością lub bezpieczeństwem w domu. Szukasz sprawdzonego podwykonawcy do przeprowadzania okresowych badań instalacji? Masz problem z elektryką w domu lub firmie? Zgłoś się do nas. Wykonamy usługę szybko i w dobrej cenie.

Menu