1. Strona główna
  2. |
  3. Badania i pomiary odbiorcze

Badania i pomiary odbiorcze

Prawidłowy montaż instalacji elektrycznej nie tylko wymaga kontroli sprawności działania podczas wykonywania prac, ale także powinien zawierać badania odbiorcze podczas których sprawdza się, czy nowa instalacja spełnia aktualne standardy i normy bezpieczeństwa, a także czy urządzenia podłączone do instalacji działają poprawnie.

Pamiętaj! Badania i pomiary odbiorcze są warunkiem koniecznym do odebrania nowej czy wymienianej instalacji elektrycznej. Bez przeprowadzenia pomiarów ryzykujesz powstanie zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi i mienia.

Badania i pomiary powinien wykonywać specjalista z właściwą wiedzą i uprawnieniami, który zadba, aby przegląd przebiegł bezpiecznie i przekaże ci odpowiednią dokumentację potwierdzającą zgodność twojej instalacji z aktualnymi wymogami technicznymi.

Poszukujesz sprawdzonych fachowców, którzy przeprowadzą montaż instalacji od A do Z? W ELJOT zadbamy o to, aby po wykonaniu montażu instalacji elektrycznej sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić konieczne badania i przeglądy. Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy ci najlepsze rozwiązanie.

Menu